Sayın müşterilerimiz


      Promasyonun bir kavram olarak hayatımıza girdiği ilk günlerden buyana bu kavramla özdeşleşmiş olan DAMLA FREKANS 15 yıllık geçmişi ve deneyimiyle, bugün sektörümüzün güçlü ve etkin firmaları arasında yeralmaktadır.

      Uzun yıllardır promosyon ürünleri sektöründe hizmet vermekte olan şirketimiz başta matbaa, ofis, kırtasiye ve deri sektörü başta olmak üzere çeşitli kollarda bir çok ürünü bünyesin de üretmektedir .

      İnsanlar alacakları ürünün duyulmuş olmasına ve güven telkin etmesine önem verirler.Hiç duymadıkları bir ürüne ne kadar kaliteli ve ucuz olursa olsun para vermezler.Bu anlamda promosyonun, satışa direkt olarak etkisi olmasa da, marka oluşturmak yada ürünün tanıtımını ve firmanın prestijini artırmak için çok büyük bir önem taşır.

      Promosyon ürününün çok iyi seçilmesi gerekir aksi taktirde firmanın tanıtımını yapması gereken promosyon ürünü o firmanın yanlış tanınmasına yada prestij kaybetmesine neden olabilir. Bir eğitim kurumunun promosyon için çakmak kullanması çok yanlış ve verdiği hizmete ters düşer. Yada bir kozmetik ürünler satan bir mağazanın kalem vermesi o mağazaya zarar vermese de tanıtım açısından pek bir faydası olmayacaktır. Bu yüzden seçilen promosyon ürünü firmaya veya tanıtılacak olan ürüne uygun olması gerekir.

      DAMLA FREKANS, ajanda, fihrist takvim, masa sümeni, klasör, sunum dosyası, sekreterlik, CD albüm, bloknot, kredi kartlık, kart albüm, plaj çantası & yastık, pufidik anahtarlık, mouse pad, çanta, oto kokusu, yaka kartı, ruhsat kabı vb. bir çok promosyon ürününün yanı sıra firmanıza özel promosyon ürünleri belirler ve özgün tasarımı ile kaliteli hizmet anlayışını birleştirerek sizlere sunar.

      Müşteri memnuniyetini ilke edinen DAMLA FREKANS, bu özelliklerini 'Süreklilik için önce kalite' felsefesiyle çalışmalarını sürdürmekte ve içinde bulunduğu sektörde kaliteyi arttırmayı hedefleyerek sizlere hizmet sunmaya devam edecektir.